Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/kinpas0770/domains/2017.bikeadventure.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/kinpas0770/domains/2017.bikeadventure.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Baza wyścigu | Bike Adventure

Baza wyścigu

BAZA Bike Adventure

BA_2016

MAPKA FESTIWAL

plakat-festiwal

SZKLARSKA PORĘBA zaprasza na :
BIKE WEEK  festiwal rowerowy  – BIKE ADVENTURE

szklarska-300x2004
bike week ok

Z jednej strony otoczona Karkonoszami, z drugiej Górami Izerskimi. Malownicza, tajemnicza, pełna aktywnych form wypoczynku. Taka jest Szklarska Poręba – miasto Ducha Gór. Tu na gości czekają setki kilometrów tras spacerowych i rowerowych, zapierające dech w piersiach panoramy, osobliwości przyrody, zabytki i muzea, naukowe ciekawostki, minerały dla poszukiwaczy skarbów, jedyne w swym rodzaju wydarzenia kulturalne, sportowe i rozrywkowe. I krystalicznie czyste powietrze!

Na 400 km malowniczych tras rowerowych swe umiejętności sprawdzają zarówno najmłodsi jak i najstarsi miłośnicy dwóch kółek. Ale przede wszystkim są tu setki kilometrów ścieżek przeznaczonych do wędrowania przez cały rok. Magiczny Szlak Ducha Gór pozwala odkryć Szklarską Porębę poprzez grę terenową. Malownicze krajobrazy przypominające wysokie Alpy i północną tundrę, przyroda ożywiona i nieożywiona, Park Narodowy i rezerwaty przyrodnicze. Historie pełne magii, tajemnic i zagadek.

Na terenie Szklarskiej Poręby działają wypożyczalnie rowerów, punkty serwisowe oraz sklepy ze sprzętem i akcesoriami rowerowymi. W biurze Informacji Turystycznej można dostać bezpłatną mapę tras rowerowych.

Zapraszamy również do korzystania z bezpłatnej aplikacji:

snieznekotlyannawieckowska
szrenicaannawieckowska
WodospadKamienczyka-KamilKasperowicz