Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/kinpas0770/domains/2017.bikeadventure.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/kinpas0770/domains/2017.bikeadventure.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 SERVIS ROWEROWY Bike Adventure | Bike Adventure

SERVIS ROWEROWY Bike Adventure

MOBILNY SERVIS

Koniecznie zapisz numer do mobilnego serwisu rowerowego Bike Adventure.

Masz problem na trasie, rower odmawia ci posłuszeństwa – dzwoń !
zrobimy co w naszej mocy abyś mógł nadal jechać.

+48 669 367 553

serwis-bA-WWW

SERVIS W MIASTECZKU

fenwicks-300x200
000

Rowerowe SPA Fenwick’s – Bike Adventure 2017!  

Pomyślne ukończenie rowerowej, wieloetapowej przygody roku, niezależnie od  przygotowania psycho-fizycznego warunkowane jest  przede wszystkim poprawnością działania sprzętu rowerowego. Niewystarczające, czasami kompletnie nieodpowiednie przygotowanie roweru do startu. Pośpieszne potraktowanie roweru po ukończonym starcie – myjkami pod ciśnieniem, które zapewniając podstawowe opłukanie roweru z nagromadzonego błota, pozostawiają na ramie rowerowej, widoczne smugi i brudne zacieki, przede wszystkim są jednak niewystarczającym środkiem do właściwego usunięcia zanieczyszczeń pozostających na  napędzie rowerowym, a przecież nie trzeba przekonywać nikogo  o wpływie zapiaszczonego łańcucha na degradację napędu. Pogięte haki przerzutek, niezauważalne niewtajemniczonym,  prowadzące do katastroficznych skutków, objawiających się zniszczeniem tylnego koła lub tylnej przerzutki , efektem czego jest rezygnacja z dalszego współzawodnictwa, złość i frustracja. Rozregulowane biegi, spadające łańcuchy, niepoprawnie ustawione hamulce tarczowe, rozcentrowane koła, wyłamane szprychy i przysłowiowa „guma”, etc…

Wymienione argumenty skłaniają do profesjonalnych, niezależnych i indywidualnie dopasowanych do potrzeb każdego uczestnika rozwiązań. Na podobieństwo poprzednich edycji  Bike Adventure, również w sezonie 2017 o nienaganne działanie sprzętu zadba profesjonalny serwis rowerowy AJ’S w oparciu, o ciesząca się dużym zainteresowaniem formułę Rowerowego SPA Fenwick’s zainicjowaną przez AJ’S Andrzej Honczar – wyłącznego dystrybutora preparatów rowerowych marki Fenwick’s w Polsce.

 Przygotowaliśmy dla Was cztery opcjonalne pakiety Rowerowego SPA Fenwick’s, w których  każdy znajdzie odpowiedni dla siebie wariant :

  • SPA Fenwick’s – zrób to sam
  • SPA Fenwick’s – transmisja
  • SPA Fenwick’s – Exclusive
  • SPA Fenwick’s – Gold + prezent specjalny FENWICK’S

Niezwykle  cenną – szczególnie dla fanów rowerowej elektroniki, będzie z pewnością informacja o  obecności XTRaBike – Shimano Service Center, gwarantującego możliwość diagnostyki i napraw napędów sterowanych elektronicznie.

Dostępność do części zamiennych, dzięki sprawdzonym i zaufanym  partnerom AJ’S umożliwi interwencję i usunięcie niemal każdego problemu technicznego. Płynność zmiany biegów zapewnią linki i pancerze Fibrax, skuteczność hamowania klocki hamulcowe BlackMountain, niezawodność   toczenia płyn uszczelniający Stan’s NoTubes, wypełniający kultowe japońskie opony IRC.

 

Charakterystyka pakietów Rowerowego SPA Fenwick’s

 

SPA Fenwick’s Self Service (pakiet bezpłatny)

Posiadasz gąbkę i piankę Fenwick’s? Czyszczenie napędu rowerowego metodą Fenwick’s nie jest Ci obce? Jesteś w pełni sił po ukończonym starcie? SPA Fenwick’s – zrób to sam to opcja dla Ciebie. Zadbaj o odpowiednie przygotowanie transmisji rowerowej  do kolejnego startu w ramach bezpłatnego dostępu do stanowiska czyszczącego wyposażonego w szczotki i kompresor. Jedyny warunek to posiadanie przez Ciebie preparatów Fenwick’s. Zaopatrz się wcześniej w sklepie internetowym www.fenwicks.pl Alternatywnie w produkty Fenwick’s zaopatrzysz się na Bike Adventure, oszczędzając na przesyłce.

 

SPA Fenwick’s Transmission (190.00 zł)

Bezpośrednio po przyjeździe na metę, po wstępnym i samodzielnym spłukaniu roweru przez zawodnika, na stacjach czyszczących Fenwick’s, wyposażonych w myjki ciśnieniowe, rower automatycznie trafi w profesjonalne objęcia fachowców z AJ’S. Sprzęt wydawany będzie następnego dnia z  idealnie wyczyszczoną, nasmarowaną i wyregulowaną transmisją. I tak każdego, kolejnego dnia.

W przypadku wystąpienia innych problemów technicznych dostrzeżonych w trakcie  serwisowania, właściciel roweru  zostanie rzetelnie poinformowany. Umożliwi to podjęcie właściwych decyzji (obarczonych niestety dodatkowymi kosztami) umożliwiających jednak  bezproblemowe ukończenie kolejnego etapu.

 

SPA Fenwick’s Exclusive (480.00 zł)

Pakiet obejmuje profesjonalne przygotowanie napędu rowerowego do startu (na zasadach omówionych w SPA Fenwick’s transmission) oraz niezbędne czynności serwisowe zapewniające idealny stan techniczny roweru na każdym z etapów Bike Adventure 2017.

W ramach SPA Fenwick’s Exclusive dokonujemy następujących czynności serwisowych:

  • Poprawne ustawienie i regulacja przerzutek
  • Regulacja hamulców
  • Centrowanie kół
  • Usuwanie luzów piast i środka suportu
  • Wymiana klocków hamulcowych, łańcucha, kasety, dętki, opony, linek zmiany biegów

 

 SPA Fenwick’s Exclusive Gold (680.00zł)

Jesteś zmęczony po maratonie, nie masz ochoty na oczekiwanie w kolejce do stacji czyszczących Fenwick’s, z myjkami ciśnieniowymi – przekaż rower do SPA Fenwick’s Exclusive Gold. Wyjątkowość tego pakietu polega na   indywidualnym podejściu do przekazanego po przyjeździe na metę roweru. Profesjonalnie zadbamy nie tylko o napęd, ale o Twój rower w całości,  używając preparatów czyszcząco – smarująco – konserwujących marki Fenwick’s. Rozszerzony zakres usług serwisowych, nienagannie przygotowany rower do startu, dodatkowo specjalny prezent od FENWICK’S Polska – 5 podstawowych preparatów Fenwick’s wliczonych w cenę pakietu ( Pianka do czyszczenia łańcucha 200ml, Gąbka, Szczoteczka do czyszczenia napędu, Profesjonalny smar do łańcucha 100ml i Rowerowy koncentrat czyszczący 1000ml).

Uwaga! 

Każdy z pakietów obowiązuje w dniach od 1.07.2017 (otwarcie biura zawodów) do 4.07.2017 (start ostatniego etapu Bike Adventure). Oznacza to, że po  przyjeździe na metę we wtorek 4.07.2017 rowerów już NIE PRZYJMUJEMY. W każdej z wybranych opcji Rowerowego SPA Fenwick’s rower zostanie poddany diagnostyce. O ewentualnych problemach technicznych i związanych z tym dodatkowych kosztach,  zawodnik zostanie poinformowany do godz. 22:00.Odbiór rowerów w dniu startu każdego etapu od godz.9:00

W cenie pakietów – czyszczenie i serwis. Cena pakietu nie obejmuje kosztów wymienianych części, które w razie takiej potrzeby, pokrywa uprzednio poinformowany właściciel.

 

Rezerwacja indywidualnie wybranych pakietów Rowerowego SPA Fenwick’s następuje poprzez dokonanie wpłaty i przesłanie potwierdzenia na biuro@fenwicks.pl

W tytule przelewu prosimy podać: Imię i Nazwisko oraz nazwę pakietu.

Organizator Rowerowego SPA Fenwick’s:

AJ’S Andrzej Honczar

Ul.Ustronna 12m1

15-161 Białystok

NIP: 966-090-87-91

Tel: +48 797 444 025

E-mail: biuro@fenwicks.pl

rachunek bankowy:

Bank Pocztowy

70 1320 1537 2472 0078 2000 0001

SWIFT CODE – POCZPLP4

IBAN – PL70132015372472007820000001

 

 

 

Do zobaczenia na Bike Adventure 2017!